Go to content

Новини

KIA Stinger отримав нагороду справжнього «гравця доріг» 2018-06-05

Перший в історії бренду KIA автомобіль Stinger удостоєний щорічної премії найстарішого автомобільного видання в світі, британського журналу Autocar, в номінації «Змінювач правил гри» (Game Changer).

В данній номінації відзначають автомобілі, які насправді відзначилися та зробили найбільший вплив на ринок в поточному році. Цьогоріч, церемонія вручення нагород відбулася в Сільверстоуні (Silverstone), Великобританія 15 травня 2018 року.

Пройнятий духом пригод і спорту в більшій мірі, ніж будь-яка інша модель за всю історію бренду KIA, Stinger був удостоєний почесної нагороди, за здатність на рівних змагатися з давно визнаними в сегменті гравцями. Новинка від KIA змогла виділитися на тлі конкурентів своїм елегантним дизайном, динамікою і властивої істинним представникам «гран-туризм» вишуканості.

Редактор журналу Autocar Марк Тісшо (Mark Tisshaw) прокоментував рішення журі:  «Якщо чого і не вистачало раніше марці KIA - так це наявність моделі, яку хотілося б проводжати поглядом, зітхнувши захоплення. Stinger GT - став цим автомобілем. Він покликаний показати світу, що корейська марка стала тією силою, з якою всім доведеться рахуватися, якщо мова заходить про створення автомобілів з захоплюючим характером, орієнтованих на динаміку і спортивність. Хто має класичний характер автомобілів з приводом на задню вісь Stinger став гідним конкурентом для найкращих моделей європейських виробників ».

Головний дизайнер KIA Motors Europe Грегорі Гійом (Gregory Guillaume) сказав на церемонії вручення нагород:  «Ми неймовірно раді тому, що Stinger визнаний автомобілем «Змінювач правил гри» на думку Autocar. Stinger має особливе значення для всіх, хто брав участь в його створенні, тому ця почесна нагорода - особливо цінна».

Офіційно презентований на початку 2017 року, KIA Stinger змусив дивитися на нього по-іншому. Модель була створена на основі концепт-кара GT Concept, показаного в 2011 році, і покликана пробудити найяскравіші спогади про класичну епохи легендарного класу «гран-туризм». Stinger став першою моделлю бренду, що відноситься до цієї категорії, і першою представленої на ринках Західної Європи моделлю KIA з приводом на задню вісь. Найпотужніша версія GT оснащується двигуном V6 з подвійним турбонаддувом. Stinger є найдинамічнішою серійною моделлю за всю історію KIA, він здатний розігнатися до 100 км / год всього за 4,7 с.

Українським покупцям Kia Stinger доступні два бензинові двигуни та модифікації з заднім, або повним приводом. Відтепер, потужні "серця" KIA Stinger готові полонити дороги для по-справжньому швидкої їзди.

Про детальнішу інформацію та комплектації  лінійки KIA Stinger можна дізнатися у консультантів з продажу та на сайті.