ЗАЯВКА НА ТЕСТ-ДРАЙВ On-line заказ авто Запись на ТО Обратный звонок Trade-In

Адрес г. Киев,
Большая
Окружная, 2
Продажа
авто:
(044) 507-1305
Сервис: (044) 507-1308
Отдел запасных частей
и аксессуаров:
(044) 507-1303

Новости: В Україні стартувала програма Chery Assistance

19.03.2013  

ТОВ «Сі Ей Автомотів» офіційний дистриб"ютор автомобілів Chery в Україні, запустив нову програму, яка спрямована на підвищення рівня задоволеності клієнтів, шляхом надання додаткових послуг власникам автомобілів Chery.

Chery Assistance - програма підтримки на дорогах - дозволить забезпечити автомобілістам спокій в дорозі і забезпечити ряд послуг у випадку екстрених ситуацій.

 У рамках програми можна скористатися технічною допомогою, службою евакуації автомобіля, інформаційними та організаційними послугами. Їх можна буде отримати, звернувшись в колл-центр Chery Assistance за безкоштовним багатоканальним телефоном 0-800-5000-19, який працюватиме цілодобово.

За програмою Chery Assistance покупець автомобіля отримує картку, термін дії якої - 12 місяців. Дія програми поширюється на автомобілі, придбані в дилерській мережі «Сі Ей Автомотів», починаючи з 18 березня 2013 року. Територія обслуговування - Україна.

 «Ми хочемо, щоб власники Chery відчували себе впевненими у вирішенні будь-яких дорожніх питань, які можуть виникати в процесі користування автомобілем. Запуск програми Chery Assistance - це додаткова турбота про наших клієнтів, зручність і сервіс якої, вони по праву зможуть оцінити », - Олександр Ганжа, генеральний директор ТОВ« Сі Ей Автомотів ».
 

ТОВ «Сі Ей Автомотів», офіційний дистриб"ютор автомобілів CHERY в Україні, пропонує своїм клієнтам програму надання асистантських послуг CHERYAssistance . Кожен власник нового автомобіля Chery з 18 березня 2013 отримує пакет асистанського обслуговування терміном на 1 рік.

CHERY Assistance включає в себе цілодобову підтримкуВашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинціз автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існують! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію та допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька на дорозі.

Пакет асистантських послуг CHERY Assistance включає в себе:
1. Інформаційні послуги;
2. Організаційні послуги;
3. Послуги евакуації;
4. Послуги технічної допомоги.

1. Інформаційні послуги CHERY Assistance

·         Цілодобовий доступ до диспетчерського центру;

·         Надання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійного комісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції, медичних установ; страхових компаній та ін

·         Консультації при несправності: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т / з, порядку та строках проходження ТО; передача термінового повідомлення від клієнта (факс, SMS, e-mail), пошук необхідної інформації в мережі Internet;

·         Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка, загальний порядок звернень до страхової компанії, порядок оформлення документів, інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб, консультації лікаря по телефону;

2. Організаційні послуги CHERY Assistance

·         У разі несправності: виклик служби технічної допомоги, заміна колеса; підзарядка акумулятора; аварійного відкриття дверей; відігрів замків дверей та багажника, буксирування з проїжджої частини, виклик евакуатора; у разі несправності автомобіля під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі, виклик таксі ; бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків;

·         У випадку ДТП: виклик ДАІ, виклик служби порятунку, виклик евакуатора, виклик аварійного комісара, виклик карети швидкої медичної допомоги, виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта;

·         У випадку ДТП або несправності під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі, виклик таксі, бронювання залізничних, автобусних, та авіа квитків.

3. Послуги евакуації CHERY Assistance

Евакуація транспортного засобу надається в разі настання ДТП або несправності транспортного засобу, що робить неможливим його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, що входить до дилерської мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів». Ліміт відповідальності Компанії при наданні послуги евакуації складає одне звернення на весь період обслуговування.

4. Послуги технічної допомоги CHERY Assistance

·         Запуск двигуна від стороннього джерела живлення.

·         Заміна пошкодженого колеса.

Послуги технічної допомоги, перераховані вище надаються в межах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку становить два звернення на весь період обслуговування.

Територія обслуговування – Україна

Завантажити буклет CHERY Assistance


Вернутся к списку новостей  

Другие новости

15.01.2018
Гибридный кроссовер Kia Niro 2016 г.в. доступен по специальной цене от 657 900 грн.
Компания KIA «Автоцентр на Борщаговке» объявляет о возможности стать владельцем чрезвычайно экономического и высокотехнологичного гибридного автомобиля Kia Niro 2016 производства по привлекательной цене от 657 900 грн.

подробнее...


11.01.2018
Новый седан Kia Rio теперь в автосалоне официального дилера «Автоцентра на Борщаговке»
Новая Kia Rio четвертого поколения значительно усовершенствовалась, что очевидно даже не вооружённым взглядом при первом виде новой модели.

подробнее...


10.01.2018
Акция «Здоровье вашего авто - наша забота» продлена
Официальный дилер автомобилей Kia в Украине, продлевает Акцию «Здоровье вашего авто - наша забота» в период с 10.01.2018 по 31.12.2018.

подробнее...


10.01.2018
Акция «Обнови навигацию» продолжается
В официальном дилере автомобилей Kia в Украине, компании «Автоцентр на Борщаговке», в 2018 году продолжает действовать Акция «Обнови навигацию» всего за 99 грн.

подробнее...


9.01.2018
Kia Niro EV полностью электрический концепт-кар дебютировал на выставке CES 2018
Корейская компания KIA Motors представила огромной публике и всему миру собственное видение будущего мобильности на выставке потребительской электроники (CES), открывшейся в Лас-Вегасе 8 января.

подробнее...


 
  Автосалон: (044) 507-1305
  Склад запчастей: (044) 507-1303
  Сервис: (044) 507-1308
  Доп. оборудование: (044) 507-1307
Узнай первым о наших скидках и новостях
скрыть