Оновлений Kia Niro: Кросовер ззовні, гібрид всередині

Оновлений Kia Niro: Кросовер ззовні, гібрид всередині

,

  • Ціна від -
  • Об'єм двигуна, см3 1.580
  • Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 141/5,700
  • Крут. момент, Нм / об.хв. 265 /1000~2400
  • Гарантія 5 років

  360 VR

  Екстер'єр

  Ready to reinvent the game

  Еко-автомобіль, що виглядає привабливо, як ніколи!

  Відтепер немає необхідності обирати між стилем, економічністю та екологічністю! Новий Kia Niro відрізняється динамічними лініями, сучасним дизайном і просторим салоном, даруючи справжнє задоволення від кожної поїздки. Спортивний передній спойлер, ефектні дефлектори в передніх крилах, що більш ефективно спрямовують потоки повітря, активні жалюзі решітки радіатора поліпшують аеродинамічні характеристики автомобіля та роблять його вигляд динамічнішим. Вигляд ззаду вражає не менше, оскільки світлодіодні ліхтарі комбінованого типу виглядають дуже ефектно.
  Ready to reinvent the game

  Краще з обох світів

  Володіння "зеленим" автомобілем ще ніколи не було настільки захопливим. Новий Kia Niro являє собою інноваційний гібридний кросовер, який доводить, що Ви дійсно можете отримати все відразу. Енергоефективний екологічний гібрид, що поєднує стиль, технології і комфорт. Це вдалий вибір для тих, хто серйозно ставиться до навколишнього середовища - і не менш серйозно ставиться до задоволення від володіння автомобілем.
  Ready to reinvent the game

  Цілеспрямований і впевнений

  .

  Інтер'єр

  Ready to reinvent the game

  Розумні ідеї для максимального комфорту

  Потрапивши в салон Kia Niro ви зрозумієте, що автомобіль було створено для того, щоб дарувати комфорт та зручність за будь-яких обставин. Просторий салон оздоблено м'якими приємними на дотик матеріалами, сидіння мають функцію пам'яті налаштувать, великий РК-дисплей, що видає надзвичайно якісне зображення, відображає дані підключених за допомогою Android Auto та Apple Car Play гаджетів.
  Ready to reinvent the game

  Стильний та кофортний

  Незвичайно просторий, як для гібриду, з достатньою запасом над головою, плечима та ногами, інтер'єр Niro пропонує вам максимальний рівень комфорту. Сучасний салон та високотехнологічні матеріали, дадуть змогу відчути себе як вдома.

  Ключові моменти

  Ready to reinvent the game

  Просторий, універсальний та завжди готовий до пригод

  Новий Kia Niro завжди дарує Вам можливість вибору, пропонуючи достатньо простору і розумні способи його облаштування. Завдяки великій колісній базі передні і задні пасажири мають більше ніж достатньо місця як для коротких міських поїздок, так і довгих подорожей. Завдяки заднім сидінням, що складаються у співвідношенні 60:40, утворюючи пласку поверхню для розміщення необхідного багажу.

  Динаміка

  Ready to reinvent the game

  Гібридна силова установка піклується про природу та ваш гаманець

  Kia Niro має паралельну гiбридну силову установку, яка завдяки довершеному алгоритму управлiння активує електромотор, бензиновий двигун, або обидва «серця» одночасно, забезпечуючи автомобiлю чудову динамiку та видатну паливну економiцнiсть.
  Ready to reinvent the game

  Обтікаюча та аеродинамічна форма кузову

  Ready to reinvent the game

  Привабливий дизайн та довершена аеродинаміка

  Часи, коли економiчнi та дружнi до довкiлля автомобiлi виглядали нудними, тепер у минулому. Kia Niro являє собою сучасний мiський кросовер, що поєднує рiшучий дизайн та аеродинамiчну довершенiсть.

  Безпека

  Ready to reinvent the game

  Безпечний для оточення і для людей

  Новий Kia Niro надзвичайно серйозно ставиться до безпеки. Щоб подарувати Вам та Вашим пасажирам повний душевний спокій, Niro пропонує безліч додаткових пристроїв активної безпеки. Починаючи з системи автономного аварійного гальмування і закінчуючи інтелектуальним круїз-контролем - Ви переконаєтеся в тому, що Niro насичений найактуальнішими технологіями, дозволяючи Вам зберігати контроль у переважній більшості ситуацій.
  Зовнішній вигляд та оснащення автомобілів у салонах може відрізнятися від наведених на сайті. Інформацію щодо наявних кольорів
  комплектацій та цін автомобілів Kia уточнюйте у найближчого офіційного дилера.