1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Програма лояльності DRIVE2U

Програма лояльності DRIVE2U

Програма лояльності DRIVE2U

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ DRIVE2U

Drive2U – накопичуйте бонуси, заощаджуйте власні кошти Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати отримавши картку в офіційного дилера KIA «Автоцентр на Борщагівці», що входить до дилерській мережі «УкрАВТО», дозволяє накопичувати кошти під час обслуговування або ремонту Вашого автомобіля і, в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси.
Для автомобілів, що перебувають на гарантії та придбані в дилерській мережі «УкрАВТО»

 

Знижка на послуги до 10%, а на запасні частини до 7%

Для автомобілів, що перебувають на негарантійному періоді та придбані не в дилерській мережі «УкрАВТО»

Знижка на послуги 20%, а на запасні частини до 20%

Як отримати «Drive2U»?
Придбайте автомобіль або ж здійсніть обслуговування Вашого автомобіля
Що необхідно?
Внесіть Ваші дані в коротку анкету разом з консультантом
Як працює?
Активуйте картку та відчуйте всі переваги і плюси обслуговування
ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

Програма розповсюджується на автомобілі марки KIA, які були придбані не в мережі дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО". Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка.

 

Звернувшись до в офіційного дилера KIA «Автоцентр на Борщагівці» та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте картку та стаєте учасником програми лояльності та при наступному звернені отримуєте дисконт за наступними умовами.

 

Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пред’являти дисконтну карту перед кожним розрахунком за товари чи послуги. В процесі користування карткою на Вашому особовому рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.

ОПИС
table fix area
Рівень
Рівень
1
2
3
Для автомобілів "гарантійного віку"*, придбаних в дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» Накопичений клієнтом обсяг придбаних послуг та запасних частин для автомобілів гарантійного віку Для автомобілів "негарантійного віку" та автомобілів, придбаних не в дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО»
Знижка на послуги Знижка на запасні частини грн. з ПДВ Знижка на послуги Знижка на запасні частини
5%** 3% від 8 001 до 15 000 20%** до 20%
7%** 5% від 15 001 до 30 000 20%** до 20%
10%** 7% від 30 001 20%** до 20%

* - «гарантійний вік» для автомобілів брендів KIA становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.

**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.