1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Гарантія

Гарантія

Гарантія

ГАРАНТІЯ

Семирічна гарантія Наш видатний Total Care власності
Покриття включає в себе: 7 РОКІВ АБО 150 000 КМ

Покриття включає в себе: 7 РОКІВ АБО 150 000 КМ

Ми впевнені у якості та надійності автомобілів Kia і пропонуємо одні з кращих на українському ринку гарантійних умов.
 

Багато що може трапитися за 7 років! 7 років - це час, достатній для здійснення навіть найбільших мрій. Незалежно від того, чого Ви хочете і які Ваші цілі в житті, ми будемо супроводжувати Вас у Ваших досягненнях. Ми гарантуємо найвищу якість навіть у найскладніших умовах.

Найвища якість - наш пріоритет. Ми постійно підвищуємо і піклуємося про стандарти на кожному етапі використання автомобілів нашими клієнтами. Ми є єдиною компанією на українському ринку, що пропонує гарантію 7 років / 150 000 км.

*Гарантія на легкові автомобілі Kia складає 7 років або 150 000 кілометрів пробігу в залежності від того, що настане раніше.

Докладні умови гарантії та обмеження зазначені в сервісній документації.

Багато що може трапитися за 7 років!

 


Високі стандарти якості

Автомобілі Kia виробляються за найвищими стандартами в автомобільній промисловості. Саме якість дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам найтривалішу гарантію в Європі.

Гарантія на автомобіль

Якщо автомобіль правильно та регулярно обслуговувався, у разі його продажу гарантія може бути перейти в спадок до наступного власника без будь-яких проблем.

Користуйтесь без стресу

KIA є єдиним виробником автомобілів у Європі, який пропонує 7-річну гарантію на 150 000 км пробігу, тим самим забезпечуючи своїм клієнтам спокій і комфорт під час  користування автомобілем.

Висока вартість перепродажу

Дякуючи більш низьким витратам на технічне обслуговування, Ви можете розраховувати на більш високу вартість Вашого автомобіля, якщо його забажаєте продати в майбутньому.

 

Діє в Європі

Гарантія Kia діє в більш ніж 20 європейських країнах.

Дефекти та несправності

Гарантія поширюється на будь-які дефекти, виявлені під час звичайного користування автомобілем і які могли виникнути в процесі виробництва. Сюди не не відносяться  несправності, що виникають внаслідок нормального використання, такі як, наприклад, пошкодження поверхні шин або знос гальмівних дисків.

Запасні частини та сервісне обслуговування

На оригінальні запасні частини КІА, замінені в ході комерційного ремонту виконаного Дилером КІА в Україні, гарантійний період становить 12 місяців або 20 000 км пробігу з моменту продажу, в залежності від того, що настане раніше, з обмеженнями, умовами та виключеннями, визначеними гарантійними зобов’язаннями, з якими можна ознайомитись у консультанта.