1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

За багато років ми змогли накопичити вражаючий досвід, створити повністю обладнаний цех і зайняти лідируючі позиції з послуг якісного кузовного ремонту. Кузовний ремонт авто - комплекс заходів, спрямований на виправлення косметичних і технічних дефектів автомобіля. Ми маємо в своєму арсеналі необхідне сучасне обладнання та інструменти, володіємо всіма тонкощами технологій ремонту кузова автомобіля. Це дозволяє нам максимально оперативно виконувати найскладніші роботи.
ПОЛІРУВАННЯ

ПОЛІРУВАННЯ

Поверхня будь-якої машини швидко втрачає новизну і привабливість, покриваючись подряпинами, відколами, шорсткості. Усунути такі дефекти допоможе полірування кузова авто, виконане фахівцями офіційного сервісу Автоцентра на Борщагівці.

ФАРБУВАННЯ

ФАРБУВАННЯ

Якісне фарбування автомобіля - це складний технологічний процес, що вимагає наявності в СТО професійного обладнання. Ми пропонуємо використання перевірених і високоякісних лакофарбових матеріалів з гарантією, досвідчених малярів, які знають всю технологію фарбування.

РИХТУВАННЯ

РИХТУВАННЯ

Вирівнювання деформованого кузова автомобіля повертає автомобілю не тільки його естетичний вид, але і запобігає розвитку корозії в пошкоджених місцях, заклинювання коліс при пошкодженні крил, зміни зазорів дверей чи заклинювання багажника. Величезний досвід роботи фахівців автосервісу Автоцентра на Борщагівці дозволяє братися за роботу з різними автомобілями, тому дбайте про ваше авто та вашу безпеку.

ГЕОМЕТРІЯ КУЗОВА

ГЕОМЕТРІЯ КУЗОВА

Навіть легкі механічні дії можуть привести до зміни геометрії кузова. Якщо в результаті ДТП автомобіль залишився на ходу, потрібно обов'язково звернутися в автосервіс і виконати кузовний ремонт. Приховані, невидимі на перший погляд проблеми призводять до зміни поведінки транспортного засобу на дорозі, погіршення динамічних характеристик і зниження безпеки.

ПІДБІР КОЛЬОРУ ФАРБИ

ПІДБІР КОЛЬОРУ ФАРБИ

Головний принцип у фарбуванні - правильно підібраний колір, і тут не повинно бути помилки. Ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення для підбору та створення відтінку, яке містить таблиці компонентів базових кольорів із зазначенням точних пропорцій. Виглядає процес підбору наступним чином: готується невелика кількість фарби, потім проводиться викраска тестового зразка на невеликій металевій пластині. Коли емаль на пластині повністю висохне, її колір порівнюється з кольором кузова автомобіля. Якщо у відтінках помітні навіть мінімальні відмінності від бажаного кольору, в рецептуру вносяться відповідні корегування, шляхом  зміни пропорції пігментів, що використовуються в основному рецепті.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

Залишити заявку на оцінку вартості кузовного ремонту можна на сайті або дізнатися подробиці по телефону (044) 202 11 00.

Записатися на сервіс