Новини
Відкрито передзамовлення на абсолютно новий Kia Xceed!

Відкрито передзамовлення на абсолютно новий Kia Xceed!

2020-06-03

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці відкриває завіси для приємної автомобільної події – ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ на абсолютно новий Kia Xceed в Україні відкрито.

 

На ряду з відомими нам представниками Kia Ceed хетчбеком, універсалом та стильним шутінг-брейк Proceed, корейці підготували справжню родзинку, а саме кросовера Xceed. Нова модель виглядає по іншому, лише передні двері візуально нагадують схожість передніх дверей з іншими моделями.

 

Новинка Kia Xceed похизується більшими розмірами сімейства Ceed, а саме довжина збільшилася на 8,5 сантиметрів, ширина на 26 міліметрів, а висота - на 43 міліметра. Дорожній просвіт у новій версії виріс до 174 міліметра.

Передні амортизатори замінили на посилені аналоги з вбудованими гідравлічними буферами відбою, що помітно збільшує енергоємність підвіски і допомагає їй гасити серйозні удари.

 

Купити Kia Xceed в базовій комплектації стане можливим в літровому бензиновому T-GDi, що розвиває 120 кінських сил. Лінійка дизельних агрегатів буде складатися з 1,6-літрових «четвірок» сімейства смарт-стрім, що видають на піку 115 або 136 кінських сил. Найближчим часом на сайті буде опублікована детальніша інформація щодо оснащення комплектацій та цін на автомобіль Kia Xceed.

 

Залишайте заявку на ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ або телефонуйте за деталями по тел. 044 202 11 01.

Незабаром Kia Xceed вже в нашого офіційного дилера Kia!

 

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM