Спеціальні пропозиції
Купити електричний Kia Soul EV за спеціальною ціною!

Купити електричний Kia Soul EV за спеціальною ціною!

2020-10-02

Офіційний дилер бренду Kia «Автоцентр на Борщагівці» оголошує спеціальну пропозицію на автомобілі Kia Soul EV. Автомобіль з яскравим дизайном, динамічним наповнення та новітніми технологіями, з максимальною практичністю — все, про що ви могли тільки мріяти.

 

KIA SOUL EV

У комплектації Prestige 2018 р.в. пропонується з вигодою 313 470 грн. за 963 630 грн.. В наявності у білому кольорі. KIA SOUL EV - це ідеальний момент, щоб випередити свій час. Майбутнє вже настало і це – нова модель КІА Соул EV електро, повністю електричний автомобіль зі сучасним зовнішнім виглядом, практичним салоном та достатнім запасом ходу. Важливо, у даній моделі приваблива ціна.

 

Сучасна електрична силова установка КИА Соул ЕВ электро демонструє чудову віддачу та обертальний момент, даруючи водієві задоволення від потужного прискорення та максимальної швидкості на рівні 145 км/год. Будь-хто може з легкістю впоратися із заряджанням Soul EV. Просто відкрийте кришку під капотом електромобіля та під'єднайте зарядний кабель змінного струму або кабель для швидкої зарядки до відповідного роз'єму.

 

Салон КІА Соул EV спроектовано таким чином, щоб забезпечити максимальний простір і комфорт для кожного пасажира. Біо-оздоблювальні матеріали та хай-тек дизайн обіцяють пасажирам незабутні відчуття.

 

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС 

 

 

 

*Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті www.kia.сом.ua в день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 02.10.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля. Спеціальна пропозиція діє на обмежений склад автомобілів. Зовнішній вигляд і оснащення автомобілів в салонах можуть відрізнятися від наведених у рекламі.

 

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM