Спеціальні пропозиції
Діагностика з турботою від КІА - комплексна діагностика за 220,80 грн.

Діагностика з турботою від КІА - комплексна діагностика за 220,80 грн.

2020-06-30

Запрошуємо власників Kia відвідати традиційну спеціальну сервісну акцію «Діагностика з турботою від КІА» в офіційного дилера "Автоцентр на Борщагівці" по вул. Велика Кільцева, 2.

 

Кожному клієнту, який є власником автомобіля Kia, у період проведення акції «Діагностика з турботою від КІА» надається можливість отримати послуги з діагностики (комплексна діагностика) за спеціальною акційною ціною* 220,80 грн. з ПДВ,  а також можливість провести заміну запчастин, найбільш схильних до виходу з ладу: деталей підвіски, рульового управління та гальмівної системи з вигодою до 20% на вартість запасних частин та 20% на вартість послуг по їх заміні. 

 

Комплексна діагностика згідно акції за 220,80 грн. з ПДВ, включає в себе:

 

- Перевірку наявності особливих технічних операцій, передбачених виробником;

- Перевірку наявності рідини омивача скла та огляд склоочисників;

- Перевірку освітлювальних приладів;

- Перевірку заряду АКБ;

- Перевірку рівня технічних рідин;

- Перевірку ходової частини та кермового механізму;

- Перевірку гальмівної системи на наявність підтікань або пошкоджень;

- Перевірку тиску в шинах.

 

Період проведення: 01.07.2020 р. – 31.08.2020 р.

 

Записатися на сервіс

 

*Проведення комплексної діагностики за акційною ціною в 220,80 грн. - мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 01 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин, придбаних в офіційного дилера "Автоцентр на Борщагівці". Зазначені знижки не розповсюджуються на роботи з планового регламентного технічного обслуговування, додаткового обладнання, мийні та прибиральні, роботи з відновлювального ремонту, послуг зі зберігання автомобілів на дилерському підприємстві, інструментального контролю, автоевакуації. Знижки не сумуються з програмою лояльності Drive2U.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM