Спеціальні пропозиції
-11% на аксесуари Kia до Дня Всесвітнього Шопінгу

-11% на аксесуари Kia до Дня Всесвітнього Шопінгу

2020-11-09

Офіційний дилер бренду Kia «Автоцентр на Борщагівці» пропонує спеціальну пропозицію на брендовані аксесуари з логотипом Kia до Дня Всесвітнього Шопінгу.

 

Тільки 11.11.2020 діє знижка -11%* на всі брендовані аксесуари з логотипом Kia в офіційного дилера Kia по вул. Велика Кільцева, 2.

 

Брендовані аксесуари Kia стануть комфортним та зручним доповненням до Вашого автомобіля Kia під час поїздки, а й повсякденному житті. Додати індивідуальності Вашому автомобілю допоможуть термос, чашка, брелок, кепка або зручна подушка для водія, ще більше товарів тут.

Деталі пропозиції та вичерпний перелік аксесуарів зі зниженою вартість -11% дізнавайтеся по телефону (044) 202 11 00 або (067) 550-41-76.

 

 

АКСЕСУАРИ KIA

 

 

* Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям чи карткам. Офіційний дилер Kia «Автоцентр на Борщагівці» залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення акції на свій розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності на складі дилера.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM