Спеціальні пропозиції
KIA оголошує вигоду на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та Stonic!

KIA оголошує вигоду на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та Stonic!

2020-05-09

Популярний та стильний KIA CEED у всіх модифікаціях кузова та комплектаціях 2019 року стає доступнішим на 1000 Євро. Вигідне придбання можна також отримати на стильний та молодіжний кросовер Kia Stonic з вигодою* 900 Доларів.

 

У період з 09 травня і до закінчення карантину KIA CEED (СІД) буде доступний за неймовірно привабливими цінами. Так, стартова версія CEED (СІД) 2019 року випуску в комплектації «Комфорт» з бензиновим мотором 1,4 і механічною 6-ступінчастою КПП пропонується за ціною від 13 500 Євро **!

 

Найбільш популярний KIA CEED (СІД) у виконанні «Бізнес» з бензиновим атмосферним мотором 1,6 і автоматичною КПП, в рамках спеціальної пропозиції коштує від 17 400 Євро **. Дана модифікація відрізняється неймовірно насиченим оснащенням, що включає мультимедійну систему з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовий пакет, клімат-контроль, датчики дощу і світла, а також багато іншого. Модель в аналогічному виконанні, але у практичному кузові універсал, обійдеться потенційному власнику 18 000 Євро **, а для поціновувачів механічної КПП – 17 000** Євро. Стартова версія практичного та сімейного універсала у виконанні «Комфорт» з бензиновим двигуном 1.6 та механічною КПП складатиме 14 600** Євро.

 

А для тих, хто обирає симбіоз спортивного духу, практичності та динаміки, ми пропонуємо обрати KIA PROCEED (ПРОСІД) який все це органічно поєднує у собі революційний кузов Shooting Brake у виконанні «Джи-Ті Лайн» з неймовірним комплектом hi-tech опцій, двигуном 1.4 T-GDI та коробкою 7DCT доступний до закінчення карантину лише за 24 000 Євро**.

 

Також, автомобілістам, які бачать себе виключно за кермом яскравого, емоційного та такого, що привертає увагу, компакт- кросовера, повідомляємо, що KIA Stonic (Стонік) в комплектації «Бізнес» 2019 року випуску з бензиновим двигуном 1.4 та 6-ти ступеневою автоматичною КПП в рамках спеціальної пропозиції до кінця карантину коштує 18 000 Доларів **, який укомплектований мультимедійною системою з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовим пакетом, клімат-контроль, датчиком світла, легкосплавними колісними дисками та ще чималим набором опцій.

 

Гарантія *** на автомобіль становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 08.05.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

 

** Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 09.05.2020 р Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті www.kia.сом/ua в день виписки рахунку-фактури.

 

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображено в супровідній документації до автомобіля.

 

Спеціальна пропозиція діє на обмежений склад автомобілів в період з 09.05.2020 до закінчення карантину. Зовнішній вигляд і оснащення автомобілів в салонах можуть відрізнятися від наведених у рекламі.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM