Спеціальні пропозиції
Kia продовжує сезонну сервісну кампанію "Осінній сервіс Kia"

Kia продовжує сезонну сервісну кампанію "Осінній сервіс Kia"

2018-11-29

Офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" продовжує сезонну сервісну кампанію, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля лише за 240 грн., а також отримати вигоду до 15% на послуги і до 20% на запчастини під час усунення виявлених недоліків.

 

У період з 15 жовтня до 31 грудня 2018 року у офіційного дилера автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" продовжують діяти спеціальні умови в рамках сезонної сервісної кампанії "Осінній сервіс Kia", яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації із значною вигодою.

 

Так, власники корейських автомобілів можуть здійснити комплексну діагностику свого Kia лише за 240 грн. з ПДВ. До переліку послуг з діагностики входять:

 

 

діагностика ходової частини та рульового управління;

 

діагностика гальмівної системи;

 

діагностика рівня технічних рідин;

 

діагностика електронних систем автомобіля;

 

 

Здійснити  шиномонтаж* та контроль і регулювання кутів встановлення коліс** можна за ціною від 240 грн з ПДВ.

 

У разі виявлення під час проведення вищезгаданих робіт недоліків, несправностей, власник автомобіля Kia може замовити усунення цих недоліків, при цьому вигода на роботи складає до 15%, вигода на запчастини складає до 20% від вартості відповідних робіт та запчастин на момент проведення робіт.

 

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО або по телефону (044) 202 11 00.

 

*Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.

 

**Контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів встановлення задніх коліс сплачується додатково (72 грн з ПДВ), без врахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється під час проведення робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (регулювальні шайби, болти, гайки та інше).