Спеціальні пропозиції
Курс зростає, а ми даруємо вигоду до 32 % на сервісні пропозиції

Курс зростає, а ми даруємо вигоду до 32 % на сервісні пропозиції

2022-07-26

Літо в самому розпалі, а Ваш кондиціонер працює не на повну силу? Майстри офіційного сервісного центру KIA «Автоцентр на Борщагівці» знають як Вам допомогти, та провести діагностику системи кондиціонера автомобіля, виявити причини та шляхи їх усунення за вигідною акційною пропозицією.

 

В рамках сезонної акційної пропозиції, офіційний сервісний центр KIA «Автоцентр на Борщагівці» пропонує наступні спеціальні пропозиції:

 

  • Перевірка системи кондиціонера з вигодою до 28%

Включає перевірку системи кондиціонера без витратних матеріалів з урахуванням вигоди за 561 грн., стандартна ціна робіт без витратних матеріалів 780 грн. Враховуючи порцію компресорного мастила - з урахуванням вигоди за 599 грн.

 

  • Комплексна діагностика автомобіля з вигодою до 32%

Включає діагностику ходової частини, зчитування кодів помилок та перевірку сходження коліс всього з урахуванням вигоди за 899 грн., стандартна ціна 1320 грн.

 

Спеціальні умови на проведення акційних сервісних робіт за зниженою вартістю діють на період з 25.07.2022 по 31.08.2022 р.

 

Вчасно проведена діагностика автомобіля економить Ваші кошти та час на ремонт!

 

Додаткову інформацію щодо умов акції ви зможете отримати зателефонувавши за номером (044) 299 22 28** та (067) 550 41 83, або залишайте Ваш запит прямо на сайті.

 

 

ЗАПИС НА СЕРВІС

 

 

* Під вигодою мається на увазі надання зниженої ціни відповідно розміру знижки, вказаної в умовах проведення акції. Послуги, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям чи карткам DRIVE2U. Офіційний дилер Kia «Автоцентр на Борщагівці» залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення акції на свій розсуд без попереднього повідомлення.

** Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.