Спеціальні пропозиції
Осінній драйв та cертифікат на урок контраварійного керування у Подарунок!

Осінній драйв та cертифікат на урок контраварійного керування у Подарунок!

2023-09-22

Ми раді повідомити, що в нашому Автоцентр на Борщагівці можна внести передоплату на автомобіль KIA та отримати Сертифікат на урок контраварійного керування* та страховий поліс ОСЦПВ (Автоцивілка)** у Подарунок.

 

Умови участі, наступні, у період з 22 вересня по 31 жовтня 2023 року запишіться на тест-драйв до офіційного дилера Kia “Автоцентр на Борщагівці” та внесіть передоплату на обрану модель автомобіля.

 

Прийняття участі у данній осінній пропозиції дає можливість гарантовано отримати подарунки від наших Партнерів:

 

- Сертифікат на урок контраварійного керуваня від Школи Автодрому «ЧАЙКА»*. За бажанням при придбанні повного курсу контраварійного керування, діятиме додаткова знижка, щоб вдосконалювати свої водійські навики.

Страховий поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) від нашого Партнера, що доєднався до участі, СК «Експрес Страхування»**.

 

Переможці стануть відомі на заході 04 листопада 2023 р. в "Автоцентрі на Борщагівці" за допомогою сервісу рандомних чисел, згідно реєстру учасників-клієнтів, що виконали всі умови участі.

 

Звісно, додаткові сюрпризи від нас – найкращого дилера Kia «Автоцентр на Борщагівці»! Ще більше драйву, та ще більше емоцій – приєднуйтеся!

 

Скоріше записуйтеся на тест-драйв та професійну консультацію до відділу з продажу автомобілів Kia по тел. +38(097) 480-70-23***.

 

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

Ми знаходимося по вул. Велика Окружна, 2, що на Петропавлівській Борщагівці. Працюємо заради перемоги!

 

 

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн.

** Під наданням страхового полісу ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» у подарунок мається на увазі сплата за рахунок Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання. ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензія АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429898 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

*** Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.