Спеціальні пропозиції
Осіннній сервіс Kia в Автоцентрі на Борщагівці

Осіннній сервіс Kia в Автоцентрі на Борщагівці

2019-10-15

Офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" розпочинає осінню сервісну кампанію, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля та додаткові послуги за спеціальною вигодою.

 

У період з 14 жовтня до 30 листопада 2019 року офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" пропонує підготувати ваш автомобіль до перших заморозків із значною вигодою. Сезонні та додаткові види робіт пропонуються зі знижкою 20% на послуги та до 20% на запасні частини, від звичайної ціни, яка діє на момент проведення пропозиції, а саме на:

 

- Шиномонтаж;

 

- Контроль та регулювання кутів встановлення коліс;

 

- Комплексна діагностика.

 

Крім цього, особливі умови поширюються на усунення пошкоджень кузова та лакофарбового покриття, ремонт несправних фар, усунення пошкоджень салону, що, можливо, залишилося без належної уваги власника автомобіля.

 

Варто відзначити, що кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то нагадуємо, що діє програма Drive2U, яка дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.

 

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО або по телефону (044) 202 11 02*.

 

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.