Спеціальні пропозиції
Придбай оригінальні колісні диски для свого KIA та аксесуари до них з вигодою* до 15%

Придбай оригінальні колісні диски для свого KIA та аксесуари до них з вигодою* до 15%

2021-11-08

З 11 жовтня по 31 грудня 2021 року в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальних запасних частин.

 

Офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" запрошує власників автомобілів корейського бренду відвідати найближчий офіційний сервіс KIA та придбати оригінальні колісні диски з вигодою* до 15%. Пропозиція діє в період з 11.10.2021 року по 31.12.2021 року.

 

Спеціальна сервісна пропозиція поширюється на більш ніж 50 позицій, серед яких: сталеві та легкосплавні колісні диски, ковпаки для сталевих дисків, датчики вимірювання тиску в шинах, секретні гайки. Вичерпний перелік позицій, які підпадають під дію спеціальної пропозиції, доступні за посиланням.

 

Докладні умови, наявність запчастин і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також сумісність з конкретною моделлю автомобіля Kia, уточнюйте у консультанта з сервісу найближчого офіційного дилера Kia в Україні.

 

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 11 жовтня 2021 року. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 11.10.2021 року по 31.12.2021 року. Офіційний дилер KIA в Україні самостійно визначає кінцеву ціну на запасні частини та витратні матеріали в рамках даної спеціальної сервісної пропозиції на дату їх продажу, та залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.