Спеціальні пропозиції
Сервісна акція "Заправся холодом" - заправка системи кондиціонування від 600 грн.

Сервісна акція "Заправся холодом" - заправка системи кондиціонування від 600 грн.

2018-07-02

Офіційна станція технічного обслуговування автомобілів КІА «Автоцентр на Борщагівці» повідомляє власникам автомобілів КІА радісну новину про початок проведення Акції «Заправся холодом» в період з 02.07.2018 р. по 31.08.2018 р. включно. Тепер заправити кондиціонер вашого автомобіля можна за привабливою ціною.

Літній сезон вже почався і спека разом з ним, а саме тому заправка автокондиціонера просто необхідна для вашого автомобіля, а процедура займе зовсім небагато часу.

Кожному клієнту «Автоцентра на Борщагівці», який є власником автомобіля KIA, у період проведення акції надається можливість провести наступні види робіт, за спеціальною акційною ціною:

 

1. Перевірка та заправка кондиціонера від 600 грн. з ПДВ* (з витратними матеріалами);

2. Діагностика ходової частини - безкоштовно**.

 

Залишити Вашу заявку можна онлайн на нашому сайті або зателефонувати по тел. (044) 507 13 08***.

Перевага надається клієнтам, які здійснили попередній запис.

Чекаємо Вас на сервісі «Автоцентр на Борщагівці» - офіційного дилера KIA в Україні.

 

 

* В залежності від кількості використаних матеріалів. Умови акції поширюються на весь модельний ряд KIA. Період проведення акції «Заправся холодом» діє у період з 02.07.18 по 31.08.18 включно.

** Мається на увазі придбання акційної послуги за 1,20 грн. (в т.ч. ПДВ) при умові проведення ремонтних робіт. Більш детальніше про умови проведення акції, вартість послуг та особливості можна дізнатися у консультанта по роботі з клієнтами сервісу по тел. (044) 507 13 08.

*** Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.