Спеціальні пропозиції
Сезон переваг. Купуй Kia та гуму - отримуй Автоцивілку!

Сезон переваг. Купуй Kia та гуму - отримуй Автоцивілку!

2023-10-16

Офіційний дилер Kia «Автоцентр на Борщагівці» оголошує про старт спеціальної пропозиції «Сезон переваг».

 

Відтепер, стати власником нового автомобіля Kia набагато приємніше, адже Ви гарантовано отримаєте страховий поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) у Подарунок* від однієї з кращих страхових компаній України – «Експрес Страхування».

 

Для прийняття участі у пропозиції необхідно виконати дві наступні умови та придбати:

- автомобіль Kia;

- комплект зимової гуми.

 

Період дії спеціальної пропозиції «Сезон переваг»: з 16.10.2023 по 31.12.2023.

 

Зустріньте осінньо-зимову пору з комфортом на новому автомобілі Kia та комплектом зимової гуми. Подарунковий страховий поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування» просто чудово доповнює переваги купівлі в офіційного дилера Kia «Автоцентр на Борщагівці». Адже, нагадуємо, поліс ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування відповідальності водія відповідно до Закону України**.

 

Запис на консультації, проходження тест-драйву автомобілів Kia по тел. (097) 480-70-23 та (044) 299-22-28***. Або залишайте заявку на нашому сайті.

 

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

 

Ваш офіційний дилер Kia по вул. Велика Кільцева, 2, що на Петропавлівській Борщагівці. Працюємо заради Перемоги!

 

 

* Під наданням страхового полісу ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» у подарунок мається на увазі сплата за рахунок Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання. ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензія АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429898 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

** Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

*** Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.