Спеціальні пропозиції
Тиждень Масляної з Kia – вигравай автомобільне масло ТМ Total

Тиждень Масляної з Kia – вигравай автомобільне масло ТМ Total

2020-02-24

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці запрошує автолюбителів провести тиждень свята Масляниці разом з Kia та отримати масло ТМ Total для вашого автомобіля.

 

У період з 24 лютого по 01 березня всі клієнти, які придбають автомобіль Kia, пройдуть тест-драйв або виконають технічне обслуговування свого автомобіля у нашому дилерському автоцентрі автоматично стають учасниками пропозиції «Масляна з Kia» та матимуть змогу отримати приємне заохочення – оливу моторну TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 5 л, що рекомендована для корейського бренду автомобілів Kia.

 

Результати конкурсу будуть здійснені за допомогою системи random.org та опубліковані 2 березня на нашій сторінці в Facebook – долучайтеся!

 

Не гайте часу та вже зараз записуйтесь на сервіс або тест-драйв. Нагадуємо, що зараз проходить спеціальна пропозиція із вигодою 500 Євро на Kia Sportage 2019 року випуску!

 

Додатково, весь тиждень Автоцентр на Борщагівці буде пригощати наших клієнтів смачним чаєм та ласощами!

 

Всім щедрої Масляної!

 

* Мається на увазі придбання за 1,20 грн. (в т.ч. ПДВ). Більш детальніше про умови проведення акції, вартість послуг та особливості можна дізнатися у консультантів по тел. (044) 202 11 00. Дзвінки тарифікуються згідно тарифів оператора.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM