Спеціальні пропозиції
Весняна пропозиція до 8% на оригінальні запчастини Kia

Весняна пропозиція до 8% на оригінальні запчастини Kia

2020-04-24

Весняна сервісна кампанія офійійного дилера Kia Автоцентра на Борщагівці поповнюється черговою спеціальною пропозицією, завдяки якій власники Kia можуть придбати оригінальні запасні частини до свого автомобіля з вигодою* до 8%.

 

У період з 27 квітня по 28 червня 2020 року триватиме весняна пропозиція за спеціальними умовами придбання оригінальних запасних частин на більш ніж 1000 позицій, серед яких безліч важливих деталей та витратних матеріалів для автомобілів. Амортизатори, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників - і це лише початок переліку 1000 позицій. 

 

Більше деталей про вичерпний перелік запчастин та підбір необхідних запчастини саме для твого автомобіля для придбання за спеціальними умовами з вигодою до 8% уточнюйте у консультанта з сервісу по тел. (044) 202 11 02 або залишайте заявку на сайті.

 

 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 27 квітня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Дилер самостійно визначає кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу та має право змінювати умови акції.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM