Спеціальні пропозиції
Зустрічай літо автомобільно! Оригінальні аксесуари KIA доступні за спеціальною вигодою 12%!

Зустрічай літо автомобільно! Оригінальні аксесуари KIA доступні за спеціальною вигодою 12%!

2020-07-13

З 13 липня до 13 вересня 2020 р. офіційний дилер бренду Kia «Автоцентр на Борщагівці», оголошує про старт чергової сервісної кампанії, в рамках якої власники автомобілів Kia можуть придбати окремі оригінальні аксесуари до свого автомобіля з вигодою* 12%.

В період акції діятимуть спеціальні умови придбання окремих оригінальних аксесуарів в рамках кампанії «Зустрічай літо автомобільно!». Вигода* 12% розповсюджуватиметься на більш ніж 70 позицій, серед яких: багажники, монтовані на даху авто, килимки багажників та причепні пристрої.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера KIA "Автоцентра на Борщагівці". 


*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 13 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційного дилера KIA "Автоцентра на Борщагівці" з 13.07.2020 до 13.09.2020. Офіційний дилер KIA залишає за собою право змінювати умови акції.