Новини
Дилер Kia Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018

Дилер Kia Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018

2019-09-27

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу офіційного дилера Kia «Автоцентр на Борщагівці», юридична назва ТОВ «Промавтотехсервіс» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

 

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі сертифікованих спеціалістів й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

В це складно повірити, але 1944 рік став початком історії бренду – засновано компанію Kyungsung Precision Industry, яка згодом стає компанією Kia

Старт продажів відомої моделі Kia Sportage в далекому 1993 році, моделі, яка займає топ-продажу за останні три роки

Рік за роком успішного виробництва та продажу автомобілів відкриваються нові заводи Kia Motors – Корея, Японія, США, Словаччина і т.д.

 

КОМАНДА KIA

Звісно, рушійною силою у досягненні успіху є ціла команда – кваліфіковані консультанти з продажу, консультанти сервісу по роботі з клієнтами, механіки, слюсарі, керівники відділів, директор. Ми цінуємо своїх працівників й докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений своєю роботою, міг постійно розвиватися. Для цього наші спеціалісти на постійній основі проходять тренінги та сертифікацію у Навчальному центрі офіційного дистриб’ютора Kia в Україні ТОВ «Фалькон-Авто». Наші співробітники мають відзнаки, що підтверджують їхні високі трудові досягнення і є свідченням виняткової компетентності.

 

ПЛАТИНОВИЙ ДИЛЕР KIA

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

Звання «Лідер року 2018» є прекрасним підтвердженням нагороди Платинового дилера KIA "Автоцентр на Борщагівці" від Kia Motors Corporations, який гідно по сьогодні доводить що клієнти обирають найкращих.

Девіз бренду KIA - «The Power to Surprise» - відображає основу стратегії корпорації - постійне прагнення до інновацій, щоб виробляти автомобілі, що перевершують очікування споживачів.

Дякуємо за довіру!