Новини
Яскравий міський кросовер Kia Stonic пропонується з вигодою 800 євро!

Яскравий міський кросовер Kia Stonic пропонується з вигодою 800 євро!

2020-06-26

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці пропонує стати власником молодіжного кросовера Kia Stonic 2020 р.в. за спеціальною вигодою 800 євро до кінця карантину!

 

До 31 липня 2020 року діє спеціальна пропозиція для покупців кросовера Kia Stonic. Кросовер класу B-SUV можна придбати з вигодою ** в розмірі 800 євро*.

На даний момент Kia Stonic представлений в Україні зі 100-сильним бензиновим мотором (робочий об'єм 1,4 літра), з автоматичною коробкою передач та майже 14 комбінацій кольорів на вибір.

В період дії спеціальної пропозиції оптимальним вибором з точки зору співвідношення ціни і оснащення є комплектація Business (Бізнес). Такий кросовер з 6-ступінчастою АКПП буде коштувати 16 400 евро*. Комплектація включає наступні опції: мультифункціональне кермо з регулюванням по висоті і вильоту, підігрів керма і передніх сидінь, датчики дощу і світла, задній парк-тронік, круїз-контроль, клімат-контроль, електрорегульовані бічні дзеркала заднього виду з функцією складання і обігрівом, 7-дюймову мультимедійну систему з можливістю синхронізації смартфонів по протоколам Android Auto і Apple Car Play.

Що стосується топ-версії Prestige (Престиж), то з АКПП такий автомобіль пропонується за ціною 17 300 євро*.

Відзначимо, що в будь-якій з комплектацій Kia Stonic комплектується мультимедійною системою з Android Auto і Apple Car Play. Більш того, гарантія*** на автомобіль становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

 

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 25.06.2020 р. Розрахунки в гривні за курсом вказаним на сайті www.kia.сом/ua на день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 24.06.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображено в супровідній документації до автомобіля.