Спеціальні пропозиції
Антисептична дезінфекція автомобіля KIA від 470 грн.

Антисептична дезінфекція автомобіля KIA від 470 грн.

2020-03-27

Турбуючись про ваше здоров’я, офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці пропонує записатися на сервіс та провести професійну антисептичну дезінфекцію автосалону вашого автомобіля Kia від 470 гривень з ПДВ у період карантину та за вашою потребою, після нього.

 

Пропозиція включає:

 

Антисептична дезінфекція салону балоном-розприскувачем типу спрей за 473 грн.* (для власників негарантійних автомобілів по картці лояльності програми DRIVE2U).

 

- обробка поверхонь салону, методом розпилення антибактеріальної рідини, яка містить в балоні, у відповідності до інструкції конкретної рідини (спрею). У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.

 

Антисептична дезінфекція салону професійним парогенератором з використанням антибактеріальної рідини за 796 грн. (для власників негарантійних автомобілів по картці лояльності програми DRIVE2U).

 

- обробка поверхонь салону, методом розпилення пару професійним антисептичним парогенератором, який містить антибактеріальну рідину. У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.

 

*вартість вказана для власників негарантійних автомобілів по картці лояльності програми DRIVE2U. Для гарантійних автомобілів вартість послуги та можливі знижки розраховуються індивідуально. Більш детальніше про умови проведення дізнавайтесь у консультантів по тел. (044) 202 11 01. Дзвінки тарифікуються згідно тарифів оператора.

 

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM