Спеціальні пропозиції
Весняний сервіс для вашого Kia

Весняний сервіс для вашого Kia

2020-03-20

Офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" розпочинає традиційну сервісну кампанію "Весняний сервіс" для клієнтів, власників картки DRIVE2U, оформленої у відповідності до умов програми лояльності DRIVE2U.

 

Період дії пропозиції з 23 березня до 10 травня 2020 року.

 

Кожному клієнту, незалежно від наявності гарантії на автомобіль, у період проведення акції надається можливість провести сезонні та додаткові види робіт, зі знижкою 20% на послуги та до 20% на запасні частини, від звичайної (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції).

 

Відповідно до умов проведення акції автовласники можуть здійснити наступний перелік сервісних робіт за спеціальною ціною:

Сезонні роботи:

- Шино-монтаж від 420 грн. з ПДВ

Включає в себе: зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль.

- Контроль та регулювання кутів встановлення коліс від 420 грн. з ПДВ

Включає в себе: контроль та регулювання кутів встановлення коліс легкових автомобілів.

- Комплексна діагностика механічних систем за 420 грн. з ПДВ;

Включає в себе комплексну роботу «Комплекс діагностичних робіт (механічні системи)», яка складається з діагностики ходової частини, трансмісії, органів керування, візуальний огляд ДВС, його систем та обладнання, зовнішнє освітлення та сигнальні прибори.

 

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО або по телефону (044) 202 11 00.

Залишайте заявку на СТО вже прямо зараз.

 

Записатися на сервіс

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM