Спеціальні пропозиції
Розігруємо весняні сюрпризи від Kia та Wine Gallery

Розігруємо весняні сюрпризи від Kia та Wine Gallery

2021-03-02

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці ексклюзивно разом з Партнером офіційної мережі винних магазинів Wine Gallery повідомляє про початок спеціальної пропозиції до дня 8 березня та можливість отримати сюрприз*.

 

Долучайтеся до пропозиції, що діє у період з 02 по 8 березня 2021 року та приймайте участь у розіграші Сюрпризів від Автоцентр на Борщагівці та мережі винних магазинів Wine Gallery!

 

Умови участі в пропозиції:

  1. Пройти технічне обслуговування автомобіля Kia на сервісній станції офіційного дилера Автоцентр на Борщагівці, що за адресою вул. Велика Кільцева, 2
  2. Придбати автомобіль Kia із доступного модельного ряду або внести передоплату в розмірі від 10 тис грн.

 

Результати конкурсу будуть здійснені за допомогою системи random.org серед учасників, що виконали одну із умов участі в пропозиції, та опубліковані 09 березня 2021 року на нашій сторінці в Facebook – долучайтеся!

 

Вже зараз записуйтесь на сервіс або тест-драйв. Нагадуємо, що відсьогодні вже діє додаткова спеціальна пропозиція «8 березня для жінок - Автоцивілка для всіх», що безпрограшно дає можливість отримати страховий поліс ОСЦПВ (Автоцивілка).

 


ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

 

ЗАПИС НА СЕРВІС

 

Wine Gallery є офіційною мережою винних магазинів та ексклюзивним імпортером вин і спиртних напоїв із Грузії, Іспанії, Італії, Аргентини.

 

* Під сюрпризом мається на увазі придбання за 1,20 грн. одного із чотирьох сюрпризів. Деталі дізнавайтеся у консультантів!

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM