Спеціальні пропозиції
Святкуємо Масляну з KIA та розігруємо оригінальне масло KIA OIL Original

Святкуємо Масляну з KIA та розігруємо оригінальне масло KIA OIL Original

2021-03-09

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці запрошує автолюбителів провести тиждень свята Масляної разом з Kia та отримати масло для вашого автомобіля.

 

Розпочинається справжній святковий та традиційний тиждень Масляної в Україні. Чудовий привід порадувати клієнтів додатковими бонусами. Тому, у період з 09 березня по 14 березня включно всі клієнти, які придбають чи внесуть передоплату за автомобіль Kia, чи виконають технічне обслуговування свого автомобіля у нашому дилерському автоцентрі, та ті, хто виконають умови, що вказані у пості на нашій сторінці в Facebook автоматично стають учасниками пропозиції «Масляна з Kia». Серед всіх учасників оберемо одного переможця та приємне заохочення* – 5 літрів оригінальної оливи моторної KIA OIL Original , що рекомендоване для корейського бренду автомобілів Kia.

 

Результати конкурсу будуть здійснені за допомогою системи random.org та опубліковані 15 березня на нашій сторінці в Facebook – долучайтеся!

 

 

Всім щедрої Масляної!

 

* Мається на увазі придбання за 1,20 грн. (в т.ч. ПДВ). Більш детальніше про умови проведення акції, вартість послуг та особливості можна дізнатися у консультантів по тел. (044) 202 11 01. Дзвінки тарифікуються згідно тарифів оператора.

 

Ми в FACEBOOK

Ми в INSTAGRAM