1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Незалежно від того, чи Ви є власником малого бізнесу з декількома автомобілями або представником потужної компанії, чий автопарк налічує десятки авто. Компанія "ФАЛЬКОН-АВТО" та бренд Kia працюють для того, щоб зробити Ваші перевезення максимально ефективними.
НАДАЄМО ІМПУЛЬС ВАШОМУ БІЗНЕСУ

Бренд Kia успішно співпрацює з корпоративними клієнтами по всьому світу, в тому числі в Україні. Серед наших партнерів – міжнародні компанії, державні структури, дипломатичні місії та міжнародні організації, які оцінили як переваги автомобілів Kia, так і індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
- Відмінні технічні характеристики автомобілів Kia, конкурентні ціни, високоякісний сервіс;
- Широкий асортимент моделей для найрізноманітніших бізнес-потреб, що включає бестселер бренду кросовер Kia Sportage, Kia Sorento, що з гордістю носить титул "Кросовер року в Україні 2016", бізнес-седан Kia Optima нового покоління, стильні хетчбеки та універсали Kia cee'd, доступні та практичні моделі сімейства Rio;
- Повний перелік запасних частин, доступних на складі;
- Прямі поставки автомобілів та запчастин безпосередньо від виробника;
- Можливіть придбати за вигідною ціною оригінальні автомобільні аксесуари (встановлення додаткового обладнання відразу на місці);
- Розгалужена торгівельно-сервісна мережа національного масштабу;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука успішного вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо оптимальне рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до фахівця з продажу автомобілів корпоративним клієнтам.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Стати корпоративним клієнтом компанії “ФАЛЬКОН-АВТО” та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше три автомобіля марки КІА. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів. 

На Ваш вибір широкий перелік інструментів фінансування покупки та можливість отримання допомоги від фінансового брокера. В торгівельно-сервісній мережі “ФАЛЬКОН-АВТО” постійно діють акційні пропозиції, програми заохочення та лояльності, накопичувальні знижки для постійних клієнтів.

Ви потребуєте додаткової інформації для прийняття остаточного рішення? Зверніться до наших менеджерів з корпоративних продажів, що працюють в усіх регіонах України. Вони нададуть вичерпні професійні відповіді на запитання будь-якого рівня складності і організують повний супровід на кожному з етапів – передпродажу, придбання автомобілів та в процесі експлуатації. За необхідності ми завжді готові надати автомобілі для безпосередньої оцінки їх споживчих якостей. 

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам: 

- Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів; 
- Трирічне обслуговування за програмою КІА Assistance; 
- Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання; 
- Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України; 
- Першочергове постачання автомобілів; 
- Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників; 
- Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами; 
- Гарантійна підтримка по всій території України; 

Завдячуючи тісній та плідній співпраці з нашими партнерами корпоративні клієнти можуть додатково отримати вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг. Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу. 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до диспонента відділу з продажу автомобілів.

Знижки корпоративним клієнтам

Знижки корпоративним клієнтам

Система знижок та відтермінування платежу при укладанні договорів з юридичними особами Застосовується наступна система знижок та відстрочок платежу залежно від обсягу наданих Послуг та реалізації Запасних частин за попередні 12-місяців в мережі Корпорації «УкрАВТО» до дати підписання або переукладання договору:

Обіг (послуги + запасні частини), грн. з ПДВ Розмір знижки, %

Відтермінування платежу, (календарних днів)

  Послуги Запасні частини, із походженням з підприємств мережі «УкрАВТО» Запасні частини, із походженням від сторонніх постачальникі в
від 25 000 до 50 000 грн. з ПДВ - - - 3
від 50 001 до 150 000 грн. з ПДВ 5%

**Група знижок 4

до 10% 5
від 150 001 до 300 000грн. з ПДВ 7% до 12% 7
від 300 001 до 500 000грн. з ПДВ 10%

до 15%

10
від 500 000грн. до 1 000 000 з ПДВ 15% 14
від 1 000 000 з ПДВ 20% >14
* та інші умови лояльності (відповідно до тендерної документації)
** на запасні частини та автотовари, придбані у дистриб’юторських компаній або дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» відповідно до «Системи ціноутворення на АСП дилерської мережі Корпорації «УкрАВТО», затвердженої внутрішніми документами.

 

Система знижок та відстрочок платежу при укладанні договорів зі страховими компаніями: Застосується наступна система знижок для страхових компаній при укладанні договорів автосервісу з відновлювального ремонту, залежно від обсягу послуг та реалізації запасних частин в середньому на місяць за попередні 6-ть місяців до дати підписання або переукладання договору:

 

Обіг (послуги + запасні частини), грн. з ПДВ Знижки, %

Відстрочка платежу, календарних днів

Від До Послуги Запасні частини, із походженням з підприємств мережі Корпорації «УкрАВТО» Запасні частини, із походженням від сторонніх постачальникі в
10 000 25 000 5% **Група знижок 3 7% Передоплата
25 000 50 000 7%

**Група знижок 4

10% Передоплата
50 000 100 000 10% 12% Передоплата
Вище 100 000 12% 15% Передоплата

 

** на запасні частини та автотовари, придбані у дистриб’юторських компаній або дилерській мережі Корпорації «УкрАВТО» відповідно до «Системи ціноутворення на АСП дилерської мережі Корпорації «УкрАВТО», затвердженої внутрішніми документами.